Van Esch

VAN ESCH TEAM

Edisonstraat 5
NL-5051 DS Goirle
Tel. +31 (0)13 534 87 38
Fax +31 (0)13 534 87 60
info@van-esch.com
www.van-esch.com

Simon van Esch
Dennis Roosenbrand
Margo Blaakman
Yvonne Brok
Commercial Managing Director
Tel. +31 (0)13 534 87 38

simon@van-esch.com


Accountant
Tel. +31 (0)13 534 87 38
dennis@van-esch.com

Sales Manager
Tel. +31 (0)13 534 87 38
Mobile +31 (0)6 21 21 61 64
margo@van-esch.com
Sales Coordinator
Tel. +31 (0)13 530 80 45
yvonne@van-esch.com
Felix van Esch
Jeske Vermeulen
Monique Aussems
Linda van der Avoird
Kevin van Esch

Account Manager
Tel.  +31 (0)13 534 87 38
Mobile +31 (0)6 21 21 61 65
felix@van-esch.com

Sales Assistant
Tel. +31 (0)13 530 80 40
jeske@van-esch.com
Head of administration & HRM
Tel. +31 (0)13 530 80 42
monique@van-esch.com
Interior Architect
Tel. +31 (0)13 530 80 43
linda@van-esch.com
Purchase & Production Manager
Tel. +31 (0)13 530 80 46
Mobile +31 (0)6 20 41 08 28
kevin@van-esch.com

Madelief van Esch
PR Manager
Mobile +31 (0)6 14 21 04 88
madelief@van-esch.com

VAN ESCH BV

Edisonstraat 5
NL-5051 DS GOIRLE
Tel.: + 31 (0) 13 534 87 38
Fax.: + 31 (0) 13 534 87 60
info@van-esch.com
Routebeschrijving

VOOR DEALERS

REFERENTIES

Van Esch levert niet alleen standaard producten, maar ook maatwerk. Klik hier voor inspiratie

DOWNLOADS

Productspecificaties,
3D-bestanden en hoge resolutie beelden nodig? Klik hier